identyfikator dla psa

Przyjacielski psiak 7604

Pies

4 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2021-10-01 17:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Norek, to około czteroletni, niewielki piesek. Nie miał łatwego zycia... Został porzucony na wsi i aby przetrwać, wykopał sobie norkę obok torów... Stad jego imię - Norek.

Dobrzy ludzie zgłosili go wolontariuszom zajmującym się zwierzętami i tak Norek trafił pod naszą opiekę.

Jet bardzo grzecznym, przyjacielskim pieskiem. Łagodny w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

Jest zupełnie zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.

Norek szuka domu na zawsze, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny.

Przebywa w hoteliku dla zwierząt w Ostrowcu świętokrzyskim, ale szukamy dla niego domu w całej Polsce.

Warunkiem adopcji jest wizyta prze dadopcyjna i podpisanie
umowy.

Nie dla adopcji do budy.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

509 961 678

Kontakt

509 961 678

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//