identyfikator dla psa

Młody cudowny psiak 7628

Pies

2 lata

mieszaniec

Gdynia

Dodano: 2021-10-06 06:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

DZEKI młody 2 letni psiak szuka kochającego i odpowiedzialnego domku na zawsze.

To cudowny psiak kochający ludzi i świat. Pięknie chodzi na smyczy.

Przebywa w domu tymczasowym w Toruniu. Mieszka z dwoma psami rezydentami i 4 kotami. Z nikim nie ma problemów. W domu zachowuje czystość.

DZEKI ma pełen pakiet szczepień i czeka na swój wymarzony domek gdzie będzie członkiem rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

Aga 501 377 068

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem

https://www.facebook.com/aga.bienkowska.7/videos/403969387792193/

Kontakt

501 377 068

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//