identyfikator dla psa

Cudowny psiak 7631

Pies

6 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2021-10-06 20:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżamal jest cudownym , około 6 letnim psem średniej wielkości (waga 21 kg).

Jest wyjątkowo przyjazny i przyjacielski, bardzo ładnie chodzi na smyczy, chociaż jest dość energiczny. Jest przyjacielski wobec psów i kotów (przebywa z nimi razem w DT), .

Długi pobyt w schronisku, nie spowodował u niego żadnych lęków (boi się jedynie burzy), Dżamal jest typowym przytulaskiem domagającym się głaskania i nie wykazuje żadnych agresywnych zachowań.

Zachowuje czystość w domu i nic nie niszczy, gdy zostaje sam.

Jest oczywiście wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.

Szuka domu stałego, gdzie będzie traktowany jak członek rodziny. (nie dla adopcji na podwórko).

Dżamal przebywa w domu tymczasowym, w Ostrowcu Świętokrzyskim ale dowieziemy go w każde miejsce w Polsce.

Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyja.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

605588162

Kontakt

605588162

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//