identyfikator dla psa

HAKER 7656

Pies

16 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2021-10-08 16:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Haker - pies urodzony w 2005r. To oponowany, niekłopotliwy pies preferujący spokojne spacery i długie drzemki.

Nie ma w nim ani grama agresji ani do ludzi ani innych zwierząt. Jest niekłopotliwy i niewymagający.

Nie szczeka, nie niszczy, nie psoci. Potrzebuje spokojnego domu w którym będzie czuł się bezpiecznie i doczeka do końca swoich dni.

Haker jest odrobaczony, zaszczepiony, odpchlony, zaczipowany.

Haker przebywa w domu tymczasowym, w Ostrowcu Świętokrzyskim ale dowieziemy go w każde miejsce w Polsce.

Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyja.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

605588162

Kontakt

605588162

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//