identyfikator dla psa

Psi senior 7772

Pies

10 lat

mieszaniec

Mrągowo

Dodano: 2021-11-15 12:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BARY urodzony około 2011 roku to duży, łagodny psiak. Mimo tego co przeszedł w życiu jest pogodny i uśmiechnięty.

Szukamy dla niego pilnie kochającego domku gdyż ma problemy z chodzeniem. Niestety lata zaniedbań dają o sobie znać.

Trafił do schroniska w 2021 roku bardzo zaniedbany z chorobą skóry. Obecnie dochodzi do siebie. Nie znamy jeszcze stosunku do innych zwierząt, jednak podczas spacerów nie zwraca uwagi na inne psy.

Najlepiej aby Bary znalazł dom z ogrodem bez małych dzieci.

Psiak jest zaszczepiony po kastracji.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 502 732 325 od poniedziałku do piątku od 7 do 15.

W celu uzyskania ankiety przed adopcyjnym prosimy o kontakt milowy

schroniskozbozne@gmail. com

Kontakt

502 732 325

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//