Choper 78

Pies

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2016-06-17 13:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Choper to niespełna dwuletni, 6-kilogramowy piesek odebrany interwencyjnie z krótkiego łańcucha, na którym miał pełnić funkcję obronną. Nie miał kontaktu z ludźmi. Nigdy nie był głaskany, nikt się z nim nie bawił, nie poświęcał mu uwagi. Nic więc dziwnego, że choper na nowo poznaje otaczający go świat i ponownie swoje zaufanie do ludzi. Obecnie choper mieszka w domu tymczasowym z dwoma psami i z dziećmi. Dużo lepiej czuje się w psim towarzystwie, byłoby więc wspaniale gdyby znalazł wspólny dom z psim kolegą lub koleżanką. Miał również kontakt z kotami i wydaje się być przyjaźnie nastawiony. Wzorowo utrzymuje czystość w domu. Jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony, ma aktualną książeczkę zdrowia. Poszukujemy dla niego cierpliwego domu, który nie będzie się spodziewał szybkich efektów w pozyskaniu jego zaufania. Domu, który podejmie odpowiedzialną pracę w postaci udziału w zapewnionym przez fundację szkoleniu, a później również zobowiąże się do kastracji. Do pracy jest również kwestia zostawiania chopera samego w domu (szczeka pod nieobecność opiekuna). Z uwagi na jego lękliwość preferowany będzie dom ze starszymi dziećmi, które będą mogły świadomie włączyć się w pracę dorosłych opiekunów. Jesteśmy pewni, że cierpliwość, ciepło i czułość, jakim nowi właściciele obdarzą chopera, zostaną przy naszej pomocy odwzajemnione prawdziwą psia miłością i przywiązaniem. W sprawie adopcji prosimy o kontakt : ania 660 733 981 (w przypadku braku zasięgu proszę o sms) lub anna. Glazewska@poczta. Fm

Kontakt

660 733 981 anna.glazewska@poczta.fm

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//