identyfikator dla psa

Kiwi i Lusia 7805

Pies

5 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-11-18 18:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kiwi i Lusia, dwa 11 tygodniowe cudaczki do adopcji!

Te dwa cudaczki - on Kiwi, ona Lusia, ok. 11 tygodniowe czekają na swoją szansę, na swój dom w schronisku Fundacji Ostatnia Szansa Boguszyce Małe 25 k. Rawy Mazowieckiej.
Odrobaczane, odpchlone, zaczipowane, zaszczepione p.chorobom zakaźnym starające się zachować czystość w pomieszczeniu.
Obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, wizyta
Nie ma rezerwacji, wybieramy najlepszy dom i nie musi mieć złotych klamek, ale pojęcie czym jest wychowanie szczeniaka.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Ewa 509 201 457 ostatniaszansa.schronisko@gazeta.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//