identyfikator dla psa

Prze kochana sunia 7847

Suka

6 miesięcy

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2021-11-28 16:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUSIA to 4 miesięczna sunia. Jej rodzice są nie duzi, więc będzie ważyła docelowo około 10 kg.

Jej stosunek do psów jest pozytywny. Jeśli chodzi o dzieci to najlepiej żeby dom był z dziećmi powyżej 6 lat.

Sunia uczy się życia w mieście oraz zachowywania czystości w domu. Do niedawna jej domem była buda. Sunia porzebuje domku gdzie będzie członkiem rodziny.

Jest odrobaczona i zaszczepiona.

Lusia obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

501 377 068

Kontakt

501 377 068

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//