identyfikator dla psa

Uśmiechnięta sunia 7868

Suka

2 lata

mieszaniec

Rumia

Dodano: 2021-11-30 20:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

CUDOWNA MAŁA RYSIA SZUKA SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMII

Rysia została znaleziona na ulicy ze szczeniakami, trafiła do schroniska, maluszki szybko znalazły nowe domki, teraz czas aby i ona znalazła dom. Mimo tego przeżycia Rysia to kochana pogodna i bardzo przyjazna sunieczka

Ma w sobie tyle ciepła i miłości i dobroci , że mamy wrażenie, że te dobre cechy nie są w stanie pomieścić się w jej ciałku i aż promieniują na zewnątrz tworząc wokół niej aureolę radości, sympatii i przyjaźni.

Rysia to ewidentnie żywe sreberko i dusza towarzystwa Jest wesoła, bardzo energiczna i otwarta na nowe znajomości

Nie ma w niej żadnych traum. Wszystkich wita roześmianym pyszczkiem, rozdaje buziaki i pokazuje brzuszek do miziania.

Ma taką uroczą naiwność w sobie, że człowiek jest dobry i ona też stara się przy nim pokazać wszystko co ma najlepsze.

Rysia to świetna, pozytywna sunia. Wniesie mnóstwo radości i miłości do nowego domku.

Rysia ma około 2 lat
Waży ok 9 kg
Zgadza się z innymi psami
Zachowuje czystość w domu
Jest po sterylizacji

Przebywa w domu tymczasowym koło Lęborka, możliwy tylko odbiór osobisty

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

784 968 620

Kontakt

784 968 620

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//