identyfikator dla psa

Kocham ludzi 8073

Suka

5 lat

mieszaniec

Garwolin

Dodano: 2022-01-14 17:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Radha czyt. Rada ala Dusia

Ma 5 lat i waży 9 kg
Stosunek do psów : przyjazny
Stosunek do suczek : różnie
Stosunek do kotów : obojętny
Ładnie jeździ samochodem
Ładnie chodzi na smyczy
Ładnie zostaje w domu
Zachowuje czystość w domu

Łapczywie je przez co karmiona jest z miski spowalniającej

Radha mogla by być psim ideałem, ale człowiek jak zwykle zawiódł...

Nie wiem co się z nią działo wcześniej, przybłąkała się w tragicznym stanie.

Jest już po zabiegu kastracji oraz sanacji zębów

Miała kąpiele lecznicze na skórę
Jest odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana.

W domu tymczasowym mieszka z 4 innymi psami i 2 kotami do dzieci jest łagodna.

Ze względu na przykra sytuację zwrotu Radhy z adopcji z powodu jej płaczu pod drzwiami i stresu psa rezydenta szukamy domu w okolicach Warszawy najlepiej bez innych zwierząt, tylko i wyłącznie osoby odpowiedzialnej i zdecydowanej.

Oczywiście Radha może zamieszkać z innym psem, ale chcemy żeby była dla kogoś oczkiem w głowie, a nie tylko kompanka dla innego pieska.

Zmiana domu dla psa to stres, my ze swojej strony możemy wesprzec behawiorysta na początek, a Dusia napewno się otworzy.

Ta sunia bardzo się przywiązuje więc jeśli zyska się jej zaufanie zyskuje się przyjaciółkę na całe życie

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

696 516 706

Kontakt

696 516 706

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//