Peja 854

Suka

2 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2017-02-06 20:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Średniej wielkości, młoda, elegancka i urodziwa sunia, o pięknym podpalanym umaszczeniu i wyjątkowo lśniącej, cudownej sierści, zgrabna, zwinna a przy tym delikatna i subtelna - od razu widać, że to dziewczynka :) peja, umieszczona niedawno w kojcu schroniska dla bezdomnych zwierząt w tomarynach koło olsztyna, w pierwszym kontakcie z obcym człowiekiem jest troszkę wystraszona - nie wie czego może się spodziewać ze strony ludzi - jakby obawiała się najgorszego po tych, którzy ją trzymają w zamknięciu. Jednak wystarczy pei przypiąć smycz i wyjść z nią poza boks na spacer, by zmieniła się momentalnie w zupełnie innego psa :) strach ją opuszcza, otwarta przestrzeń ośmiela i staje się radosną, cudną panną :) Łapie nochalem wiatr, cieszy się, bardzo ożywia, ładnie chodzi na smyczy i wyraźnie ogromnie potrzebuje kontaktu z człowiekiem - chce się przytulać, wyjątkowo mocno lgnie i garnie się do opiekuna. W relacjach z innymi psami jest zgodna, niekonfliktowa. Peja to prawdziwy klejnot, lśniący, jak czarna perełka :) będzie ktoś miał z pei wielką pociechę :) do dobrego domku dowieziemy suczkę :) (rok ur. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//